Nógrádsápi Fekete István Általános Iskola és Szakiskola

TARTALOM
   
   
   
   
   

Tanárok

Osztályok


Osztályok névsora

2014-2015

1. osztály
Osztályfőnök: Pintér Ildikó

Névsor: Dávid Brigitta Irén, Drenkovics Roland, Együd András Buda, Eszényi Mátyás, Fehér Máté, Grenács Álmos, Huszárik Loretta Hanna, Marek Máté Kevin, Martinyi Fruzsina, Mészáros Lujza Alina, Mészáros Martin Márk, Nyári Barnabás, Oláh Flórián, Révész Panna, Pikács Fanni, Pikács Kevin

2. osztály
Osztályfőnök: Horváthné Uhlár Csilla

Névsor: Balogh Levente, Dános Boglárka, Drenkovics Márk, Farkas Laura Enikő, Filep Nóra, Herédi Fanni, Néma Zsolt, Ország André, Raffael Izabella, Uhlár Dominik, Valentics Kamilla Flóra, Varecza Adrienn, Varga Tamara, Varga Viktória, Virág Alexander, Zubor Attila

3. osztály
Osztályfőnök:
Puskely Katalin

Névsor:  Bujnyik János, Fedor Tamás, Félix Anna Lili, Hevesi Zoltán, Jakus Nóra, Kucsera Fanni, Lusánszki Melinda Dominika, Oláh Napsugár, Sebján Anna,Varecza Adrián,Vastagh Zsombor, Virág Jázmin, Zagyva Botond

4. osztály
Osztályfőnök: Filepné Tőzsér Gertrúd

Névsor: Bangó Károly, Blaskó András, Csonka Adrián, Fehér Martina, Földesi Zsófia, Herédi Levente, Hevesi Bence, Kutala Diána, Néma Levente, Raffael Lajos, Révész Luca, Stenger Tamás István, Szlezák Annabella, Veres Csongor

5. osztály
Osztályfőnök: Terman Beáta

Névsor: Balázs Azucséna Virág, Balogh Donát, Benedek Klaudia, Dávid Krisztina, Dobosi Dorina, Dudás Attila, Pikács Beatrix, Garamszegi Virág, Hlugyik Viktória, Hriagyel Vivien,  Kokovai Luca, Köblös Renáta, Mészáros Laura Mercédesz,  Néma Ronald, Oláh Edvárd, Stenger Botond, Uhlár Zoltán, Veres Botond, Virág Máté

6. osztály
Osztályfőnök:
Matyó László

Névsor: Blaskó Balázs, Dian Kata, Eszényi Hanna Virág, Gencsi Vivien, Kapuszta Áron, Lakatos Adrián, Melis Réka Kamilla, Mohácsi Mária Alexandra, Néma Natália, Oláh Martin Attila, Piszár Dávid, Sárközi József, Szabó Renáta Valéria,Szklenár Bence,Takács László József, Tóth Csaba Gergő, Török Bálint, Virág Anna Éva

7. osztály
Osztályfőnök:
Veres Zoltánné Balázs Klára

Névsor: Bácsay Kamilla Julianna, Dudás Roland, Izsóf Robin, Lestyán Edina, Mészáros Teodóra, Oláh Vanessza, Petyerák Natália, Simák Lilla,  Szabó Levente, Virág Bálint

8. osztály
Osztályfőnök: Sztankó Gábor

Névsor:  Englóner Gábor, Filiczki Ákos, Földesi Mózes,  Kosik Anett, Köblös Dániel, Lakatos Csaba, Lusánszki Szilvia, Mészáros Rómeó Márk, Nagy János, Oláh Viktória, Puporka Kreszcencia, Szabó Dominika Natália, Szklenár Máté, Virág Erzsébet

1/11. osztály  (szakács)
Osztályfőnök: Barna Tamás

Névsor: András Erika, Beszkovszki Balázs, Demény Nikoletta, Farkas Barbara, Farkas Liza, Hrkaj Benjamin, Kökény Lívia, Sárközi Krisztina, Verner Csilla Viktória, Zarnóczki László

2/12. osztály (szakács)
Osztályfőnök: Nádházy Albert

Névsor: Gyuricza Dávid Dániel, Lakatos Vanessza Rebeka,  Szigetvári János, Némedi Richárd, Lakatos Levente, Gyíró Máté, Hugyecz Márk Bálint

www.freephotoshoptemplate.com
nógrádsáp honlapja