Fekete István Általános Iskola
és Szakmunkásképző Szakiskola
Tanárok Osztályok
Osztályok névsora

2009-2010

1. osztály
Osztályfőnök: Horváthné Uhlár Csilla

Névsor: Blaskó Balázs, Eszényi Hanna Virág, Gencsi Vivien, Kapuszta Áron, Melis Réka Kamilla, Mohácsi Mária Alexandra, Nádházy Hanga Virág, Néma Natália, Oláh Martin Attila, Ponicsán Levente, Szabó Renáta Valéria, Takács László József, Török Bálint, Virág Anna Éva

2. osztály
Osztályfőnök: Zentainé Fehér Ágnes

Névsor: Bóbis Viktória, Csernyánszki Ferenc, Dudás Roland, Izsóf Robin, Lestyán Edina, Mészáros Teodóra, Oláh Vanessza, Petyerák Natália, Simák Lilla, Szegvári Dzsenifer, Tábori Norbert, Virág Bálint

3. osztály
Osztályfőnök: Veres Zoltánné Balázs Klára

Névsor: Filiczki Ákos, Gubányi János Norbert, Köblös Dániel, Lieszkovszki Anikó, Mészáros Rómeó Márk, Nagy János, Oláh Viktória, Szabó Dominika Natália, Szabó Vivien, Virág Erzsébet

4. osztály
Osztályfőnök: Pintér Ildikó

Névsor: Bóbis Dorina, Csiszér Sándor, Dávid Zoltán, Jakus Bálint, Kökény Szabina, Lathouwers Paco, Lusánszki Barbara, Madarász Mónika, Mészáros Martin, Mohácsi Tamás, Néma Georgina, Néma Ketrin, Oláh Kevin, Sztankó Márton, Virág Kornél, Virág Zoltán

5. osztály
Osztályfőnök: Matyó László

Névsor: Baráth Patrik, Dudás Orsolya, Durucz Richárd, Fuerte Audrey, Hugyecz Anna, Kojnok Mercédesz, Kucsera Orsolya, Lieszkovszki Kinga, Lusánszki Szilvia, Mészáros Teodor, Takács Anna Liliána, Terman Erik, Vermeulen Dennis

6. osztály
Osztályfőnök: Fábián László

Névsor: Beszkovszki Balázs Csaba, Filiczki Sára, Kiss Tamás József, Kökény Lívia, Nagy Hajnalka, Pál Patrik, Prontvai Dóra, Skrabák Ádám Mátyás, Szabó Bettina, Szádoczki Vivien, Székely Zoltán Vilmos, Zarnóczki László Ferenc, Zubor Krisztina

7. osztály
Osztályfőnök: Sztankó Gábor

Névsor: Garamszegi Gellért, Gyuricza Dávid, Herédi Ferenc, Kristóf Krisztián, Lathouwers Marley, Less Csilla, Néma Noémi, Oláh Angelika, Pomaházi Dávid, Terman Richárd, Uhlár Zsanett

8. osztály
Osztályfőnök: Nádházyné Hajdu Éva

Névsor: Baranyai Nikolett, Dobrocsi Boglárka, Izsóf Márkó, Karaba Kitti, Liki Lívia, Oláh Annamária, Szádoczki Zsombor, Sztankó Blanka

9. osztály
Osztályfőnök: Batta Tibor

Névsor: Barna Richárd, Englóner Kinga, Fábián Richárd, Farkas Tibor, Füle Dávid, Kucsera Dániel, Néma Georgina, Szabó Endre Dániel

10. osztály
Osztályfőnök: Nádházy Albert

Névsor: Dobrocsi Tamás, Juhász Alexandra, Klucsik Leila, Laluja Márk, Perényi Barnabás, Sajgó Renáta, Szalkai János Ferenc, Unterwéger József László, Veres Georgina        

www.freephotoshoptemplate.com nógrádsáp honlapja